Новини

Вітаємо з Новим Роком

Графік роботи офісу: 31 грудня  – вихідний1 січня  – вихідний2 січня – з 10:00 до 14:00 Телеграм підтримка працює весь час! 

Як залишитися на зв’язку коли вимкнули світло?

Для того щоб залишитися на зв’язку коли трапиться аварійне вимикання світла необхідно підготуватися:

Знижки на підключення!

З 22-го травня по 22 жовтня 2023р. в місті Суми діє акція на підключення до мережі Інтернет, яка розповсюджується на нових користувачів та на тих хто бажає перейти з мідного кабелю на оптоволокно – підключення 500 грн.

Профілактичні роботи!

УВАГА! Сьогодні, 18 квітня з 23:00 до 7 ранку Інтернет провайдер буде проводити профілактичні роботи на обладнанні. Доступ до мережі Інтернет буде відсутнім протягом виконання робіт! Дякуємо за розуміння!

Графік роботи в Новорічні свята

31 грудня вихідний1, 2 січня (нд, пн) – вихідні3-5 січня: 09:00 – 18:006 січня: 09:00 – 17:007 січня (сб) – вихідний8 січня: 10:00 – 14:00 (в телефонному режимі)

Підключення до мережі

Інтернет провайдер Mir@net підключає до мережі Інтернет “під ключ” без додаткових прихованих платежів аби зацікавити споживача! Ніяких несподіванок з ціноутворенням!

Шановні Абоненти!

Розуміючи усю складність, просимо Вас сплачувати за Інтернет. Зараз це дуже необхідно для підтримки роботи наших мереж.

Не працюють термінали. Як платити?

Шановні користувачі послуг! В цей складний для нас час не працюють термінали самообслуговування! Читайте як зараз можно сплачувати за послуги:

Зміна вартості послуг

Увага! З 15 грудня 2021р. діють нові тарифи на послуги доступу до мережі Інтернет. Прийміть це до уваги! Посилання на тарифи

Facebook

Слідкуйте за новинами компанії та акційними пропозиціями на офіційній сторінці у Facebook